Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

TEATR FAKTU

2015/2016

Zaczęliśmy działać od października.

Co tydzień dołączał do nas ktoś NOWY.

  Obecnie realizujemy projekt

 „ Języki obce na wybiegu”.

Pokażemy go podczas międzynarodowej konferencji

27 listopada.

A później?

Prace nad spektaklem, który zaprezentujemy podczas VIII  Archidiecezjalnego Przeglądu  Teatralnego o Tematyce Religijnej pod patronatem ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.

 

 W II półroczu planujemy występ

dla naszych młodszych koleżanek   i kolegów.

A później  już tylko

Przygotowanie akademii kończącej 

rok szkolny.

2015/2016.

 


Koło teatralne „ TEATR FAKTU”

                Na pierwszym, wrześniowym spotkaniu, gimnazjaliści, po burzliwych obradach, dokonali wyboru scenariuszy przedstawień, które chcą zaprezentować w roku szkolnym 2011/2012.  Zgodnie z zasadą działaniaTEATRU FAKTU, włączą się w nurt profilaktyki zachowań.

Prowokując do myślenia, każą zastanowić się swoim rówieśnikom i ich rodzicom nad problemami wziętymi

z życia. Od września ruszają przygotowania do spektaklu   „A miało być odlotowo” wg scenariusza Marty Freli. Wierzą, że podczas spotkania z rodzicami będą mogli zaprezentować i tematykę, i swoje umiejętności aktorskie.

Czekają ich także przygotowania do uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zamiarem gimnazjalistów jest włączenie się w przygotowania uroczystego apelu z okazji  Święta Niepodległości. 

W drugim semestrze będą gospodarzami dla uczniów szkół specjalnych, którzy, podobnie jak oni, zaprezentują się podczas IV Archidiecezjalnego  Przeglądu Teatrów o Tematyce Religijnej, pod patronatem Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Planowany termin przeglądu w naszej szkole: 15 lutego 2012r.

 W planie jest także przygotowanie spektaklu na podstawie książki Christine Nostlinger „ Gdzie jest Ilse” zatytułowane: „ Chciałam być dorosłą”.

Jako że uczestnikami zajęć koła teatralnego są trzecioklasiści, przypadnie im w udziale opracowanie akademii kończącej rok szkolny.

opiekun koła Maria Frela

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?