Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.
TP
Edukacja z Internetem TP U podstaw koncepcji programu "Edukacja z Internetem TP" znalazło się przekonanie o pierwszoplanowej roli dostępu do szerokopasmowego Internetu, jako narzędzia skutecznie eliminującego bariery w rozwoju poszczególnych regionów i wyrównującego szanse młodych ludzi. 
Program "Edukacja z Internetem TP" obejmuje promocyjną ofertę usług dostępu do Internetu skierowaną do szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych oraz cykl szkoleń dla nauczycieli. 
W roku szkolnym 2004/2005 placówki oświatowe płaciły symboliczną złotówkę miesięcznego abonamentu za najwyższą dostępną w danym miejscu opcję prędkości usługi internetowej TP.
Aktywacja usługi również kosztowała 1,22 zł. Placówkom udostępniono 100 MB przestrzeni dyskowej, którą mogły wykorzystać zależnie od swoich potrzeb, a także zrezygnowano ze stosowania limitów w transferze danych. Szkoły uczestniczące w Programie otrzymały także materiały dydaktyczne pokazujące możliwości wykorzystania technologii komunikacyjno-informacyjnych w szkole. 
Wraz ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie przygotowano szkolenia skierowane nie tylko do informatyków, lecz także nauczycieli innych przedmiotów. 
Celem szkolenia, w których wzięło udział 150 nauczycieli z całego kraju, było przełamanie barier psychologicznych w podejściu do komputera i Internetu oraz wykorzystywanie innowacyjnych metod w nauczaniu.
Nauczyciele opracowali nowatorskie projekty prowadzenia lekcji. 


  

  

  

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?