Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Jadłospis

Obiad proponowany w dniach od 19.03 do 23.03.2018 r.

 
 Lp. Dzień tygodnia data  Proponowany obiad  Alergeny
 1  

Poniedziałek

19.03.2018

 • Zupa koperkowa z kasza jaglana
 • Udziki z kurczaka
 • Ziemniaki z koperkiem
 • Mizeria z ogórków
 • Kompot owocowy
 • Winogron

GLUTEN

MLEKO

SELER

JAJKO

ŚMIETANA
 2  

Wtorek

20.03.2018

 • Zupa zacierkowa
 • Potrawka z kurczaka
 • Ryż
 • Surówka z pory, marchwi, jabłka i jogurtu
 • Kompot owocowy
 • Banan

GLUTEN

MLEKO

SELER

JAJKO

ŚMIETANA
 3  

Środa

21.03.2018
 • Zupa węgierska
 • Bigos z kapusty kiszonej
 • Ziemniaki z koperkiem
 • Kompot
 • Pomarańcza
 

GLUTEN

MLEKO

SELER

ŚMIETANA
 4  

Czwartek

22.03.2018
 • Barszcz czerwony
 • Bitki wołowe z cebulka
 • Kasza jęczmienna
 • Surówka z selera, rodzynek i jogurtu
 • Kompot owocowy
 • Jabłka

GLUTEN

MLEKO

SELER

JAJKO

ŚMIETANA
 5  

Piątek

23.03.2018
 • Zupa grochowa
 • Pulpety rybne w sosie koperkowym
 • Ziemniaki z koperkiem
 • Surówka z sałaty lodowej z jogurtem
 • Kompot owocowy
 • Mandarynka

GLUTEN

MLEKO

SELER

JAJKO

ŚMIETANA

RYBA

 

 

Napoje podawane do obiadu są słodzone miodem

Jadłospis może ulec niewielkim zmianom

ALERGENY WYSTĘPUJĄ W POSIŁKU( lista alergenów -załącznik obok)

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Filet z kurczaka

Ziemniaki z koperkiem

Sałata lodowa z sosem vinegret

Jogurt owocowy

Banan

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?