Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009


19 czerwca spotkaliśmy się w szkole, by ostatnim dzwonkiem pożegnać kończący się rok szkolny,i powitać tak długo wyczekiwane przez wszystkich wakacje. W sposób szczególny pożegnaliśmy uczniów klas III gimnazjum. 
Najlepsi uczniowie naszej szkoły otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody.

   


   

 


PRZEGLĄD FORM TANECZNYCH MAGIA TAŃCA 2009


Dnia 27 maja sekcja aerobiku Panterki prezentowała się podczas V Przeglądu Magia Tańca. W swojej kategorii zajęłyśmy I miejsce. 
Opracowała: Monika Piechowiak

     


SPARTAKIADA LEKKOATLETYCZNA PYRZYCE 2009


Dnia 19maja 2009r uczniowie naszej szkoły brali udział w co rocznej spartakiadzie lekkoatletycznej w Pyrzycach. Pojechaliśmy liczną grupą 16 zawodników. Braliśmy udział w wielu konkurencjach między innymi skoku w dal, pchnięciu kulą oraz biegach krótko i długo dystansowych/ 60m 100m 400m oraz 1500m/. Niestety nie udało nam się zdobyć medali ale byliśmy blisko. Czwarte miejsce Paulinki Sawickiej oraz Patrycji Wietrzykowskiej w biugu na 100m, a także Kamila Iwanickiego na dystansie 1500m, to też niezły rezultat. 
W tym roku byliśmy najmłodsi w swoich kategoriach, ale już za rok będzie lepiej…. 
Nie wszyscy jednak wystartowali ponieważ przegoniła nas straszna burza.Zdążyliśmy zjeść pyszną grochówkę i wróciliśmy do Szczecina. 
Opracowała: Monika Piechowiak

     

     


18 MAJA BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY


W maju tego roku odwiedzili naszą szkołę pracownicy Wojewódzkiego 
Ośrodka Ruchu Drogowego oraz przedstawiciele żandarmerii wojskowej. Przeprowadzili oni zajęcia dotyczące bezpieczeństwa w drodze do szkoły i domu. 
Spotkanie odbyło sie w dwóch turach: pierwsze dla szkoły podstawowej, drugie zaś dla uczniów gimnazjum. Nasi goście przeprowadzili ciekawe zajęcia praktyczne, podgadankę popartą interesującym pokazem multimedialnym oraz liczne konkursy i zagadki. 
Najciekawsze okazały się zajęcia z przedstawicielami żandarmerii, którzy prezentowali sprzęt, który używają w swojej służbie. Były to kamizelki kuloodporne, chełmy i kajdanki. Były to kolejne zajęcia tego typu przeprowadzone przez pracowników WORD. Współpracę z tą instytucją nasza placówka nawiązała przed kilku laty i do tej pory utrzymuje staly kontakt. 
Dzięki spotkaniom, które odbywają się co roku nasi uczniowie mają możliwość utrwalić sobie zasady bezpiecznego poruszania się na drodze. 
W bardzo dostępny i atrakcyjny sposób mogą zdobyć wiedzę na temat zachowania się na drodze lub w publicznych środkach transportu oraz przećwiczyć ją w praktyce. 
Opracowała Renata Borten

     


V LEŚNE PODCHODY PEŁNE PRZYGODY


Dnia 12.05.2009r uczniowie z klasy IB i IIIB w składzie Tomasz Bęben, Klaudia Zamojska, Monika Wołczyk, Ewa Spadło ,Adam Kaca reprezentowali szkołę na imprezie Leśne Podchody Pełne Przygody których organizatorem był ośrodek w Tanowie. 
Drużyny miały do pokonania trasę żółtą lub czerwoną. Nasza drużyna miała do pokonania trasę żółtą. 
Podczas pokonywania trasy były stacje na których trzeba było wykonać zadania. 
Zadania były bardzo ciekawe i dzieci chętnie je wykonywały. Najbardziej jednak podobała się stacja Wodna Przystań gdzie na pontonie pływały dwa trole które miały dla uczniów słodki poczęstunek. 
Udało się nam pokonać całą trasę i wykonać wszystkie zadania jako pierwsi. 
Otrzymaliśmy puchar, medale, pamiątkowy dyplom oraz nagrody. Uczniowie otrzymali pyszną grochówkę oraz kiełbaskę. 
Pełni wrażeń szczęśliwi wróciliśmy do szkoły. 
Opiekun Monika Piechowiak Małgorzata Straszewska.

     

     


V PRZEGLĄD FORM AEROBOWYCH


Dnia 28.04.2009r sekcja aerobiku Panterki prezentowała się podczas V Przeglądu Form Aerobowych organizowanym przez SOSW 1 w Policach. 
Dziewczęta zaprezentowały układ aerobikowy z pomponami do muzyki zespołu September . 
Otrzymały wysokie noty a także duże brawa . 
Ostatecznie dziewczęta w składzie Aleksandra Buława, Aneta Liczbińska, Magda Rybak, Patrycja Cendrowska, Klaudia Pencz oraz Ela Mikołajczyk zajęły II miejsce. 
Otrzymałyśmy puchar oraz pamiątkowy dyplom. Na koniec był słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników. Pełne wrażeń wróciłyśmy do szkoły z myślą ze za rok będziemy pierwsze. 
Opiekun: Monika Piechowiak

     


DZIEŃ ZIEMI


Tegoroczny Dzień Ziemi przebiegał pod hasłem "Z energią chronimy klimat". 
w naszej szkole impreza ta odbyła się 21. 04. Uczestniczyli w niej uczniowie SP oraz Gimnazjum. Wszyscy rzetelnie i z ogomnym poświęceniem sprzątali teren wokół szkoły, a następnie sadzili przepiękne kwiaty, krzewy i byliny.Zwieńczeniem tej akcji był gorący posiłek w postaci kiełbski i owoce. 
Działania uczniów upiększyły teren wokół szkoły oraz dostarczyły wielu wrażen i zabawy. 
Opracowała Renata Borten

     

25 MARCA FINAŁ KONKURSU INTERNETOWA MĄDRA GŁOWA

W dniu 25 marca odbył się w naszej szkole finał konkursu komputerowego Internetowa Mądra Głowa przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z województwa zachodniopomorskiego.
Konkurs służy propagowaniu wykorzystania technologii informacyjnej w szkołach specjalnych oraz właściwego sposobu wykorzystywania zasobów sieci WWW w edukacji.
W finale konkursu brali udział uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną z 18 szkół województwa zachodniopomorskiego. 
38 uczniów ze szkół specjalnych z Chojny, Świnoujścia, Polic, Nowogardu, Kamienia Pomorskiego, Stargardu Szczecińskiego, Goleniowa i Szczecina, zmagało się z zadaniami, testami, dyktandami i quizami w Internecie. 
Nagrodami za udział w finale były aparaty cyfrowe, MP4, słodycze i maskotki, ufundowali je sponsorzy firma: Makro Cash and Carry, Unity Line, T.U.Warta , Genial-cukiernia, Pazim, Masters sp z o. o., Unizeto. 
Laureci konkursu dla Szkół Podstawowych 
I miejsce- Justyna Kurczewska ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowogardzie 
II miejsce- Patrycja Rabiej z Zespołu Szkół Specjalnych w Stargardzie Szczecińskim 
III miejsce- Karolina Kuradczyk z Zespołu Szkół Specjalnych w Goleniowie 
Laureaci konkursu dla Gimnzjum 
I miejsce- Michał Łojek ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Szczecinie 
II miejsce- Ewa Spadło z Zespołu Szkół Specjalnych nr 9 w Szczecinie 
III miejsce-Dawid Zemrzuski z Zespołu Szkół Specjalnych w Goleniowie 
W trakcie finału odbyło się również losowanie nagród dla Szkół. DVD , aparaty cyfrowe wylosowali: 
Zespoł szkół Specjalnych w Stargardzie Szczecińkim , 
Specjalny Osrodek szkolno-wychowawczy z Kamienia Pomorskiego, 
Zespoł Szkół Specjalnych nr 9 ze Szczecina, 
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 z Polic 

     

     

     

3 MARCA WIZYTA GRUPY WISŁA z Covenant Players


W dniu 03 marca 2009 roku z inicjatywy nauczycielki języka angielskiego pani Katarzyny Kowalińskiej gościliśmy w naszej szkole trzyosobową międzynarodową grupę teatralną Covenant Players. 
Grupa WISŁA z Covenant Players przeprowadziła 3 lekcje w języku angielskim w klasach Ia, IIa i IIIa. 
Przedstawiając dwie krótkie sztuki oraz jedno ćwiczenie w którym uczniowie mogli razem z aktorami przedstawiać w języku angielskim. W miłej atmosferze, zabawy i śmiechu uczniowie zostali zachęceni do mówienia po angielsku.

    
relację z imprezy przygotowała:Katarzyna Kowalińska

24 LUTEGO PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY SZKÓŁ I PLACÓWEK KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO

,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM”


     


W dniu 24 lutego 2009 roku w auli Centrum Sportowego przy ul . Rydla odbył się IV Przegląd Form Artystycznych Szkól i Placówek Kształcenia Specjalnego pod hasłem „ I ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Głównym organizatorem i sponsorem imprezy był Urząd Miasta Szczecin – Wydział Oświaty. 
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 4 przygotował poczęstunek dla wszystkich uczestników. 
Naszą szkołę – Zespół Szkół Specjalnych nr 9 w Szczecinie - obdarzono przywilejem prowadzenia tak wielkiego przedsięwzięcia. Długo zastanawialiśmy się nad sposobem jego realizacji. 
Trudność sprawiało hasło przewodnie, które narzucało niejako formę i nawiązywało do znanej z TVP imprezy charytatywnej o takim samym tytule, organizowanej najczęściej w listopadzie i grudniu. 
Postanowiliśmy, że celem i ideą przewodnią tegorocznego przeglądu będzie zwrócenie uwagi dzieciom i młodzieży niepełnosprawnym, że każdy człowiek, tak jak Św. Mikołaj, może dzielić się z innymi dobrami, które posiada. Nie tylko pieniędzmi, ale też może podarować innym rzeczy niematerialne: dobroć, przyjaźń, miły uśmiech, zainteresowanie. Powyższe wartości zostały przedstawione przez nauczycieli naszej szkoły w bajce pt. „ Jak Królowa Śniegu została Św. Mikołajem”( scenariusz i reżyseria – Grażyna Dziadkowiec). Dwoje dzieci Kay ( Beata Przekupień) i Gerda ( Dominika Szyszło) miały wykonać szkolne zadanie nt. „Napisz co to znaczy - I ty możesz zostać Świętym Mikołajem?”. 
O pomoc poprosiły znajomą babcię ( Joanna Myślak). Ona wytłumaczyła im, że każdy człowiek może innym podarować tajemnicze „ CzaMiSie”. Dzieci dowiedziały się, że to pierwsze sylaby trzech nierozłącznych wyrazów: czas, miłość i siebie. Wkrótce na scenie pojawiła się zimna i egoistyczna Królowa Śniegu (Monika Piechowiak) ze swoim reniferem Samolubem. Kay zapatrzył się na nią i jego serce zamieniło się w lód. Gerda w rozpaczy zwróciła się o pomoc do babci. Ona poradziła jej, by odszukała na Sali Miłości Empatiusza Kochającego nr 9 ( Szymon Adamczyk). Empatiusz Kochający nr 9 przejął prowadzenie spotkania. Okazał współczucie Gerdzie i pomógł rozwiązać jej problem zgodnie z instrukcją babci. Wspólnie znaleźli 13 grup dzieci i młodzieży, które były gotowe podarować swoje talenty: piosenki, wiersze, inscenizacje, tańce, prace plastyczne. Po kolei występowali uczniowie 13 placówek kształcenia specjalnego. Podczas występu na ekranie pojawiało się logo danej szkoły lub ośrodka - przygotowanie i projekcja - Beata Jaskurzyńska. 
Po zakończeniu prezentacji dyrektor danej placówki lub opiekun grupy zamalowywał część dużego serca ( Kaya) kolorem czerwonym jako znak miłości. W tej czynności i innych pomagał Malarz Sercowy ( Jolanta Arcisz). Na koniec pozostał duży, niezamalowany kawałek serca. Gerda w rozpaczy zaczęła głośno wołać i prosić o pomoc Kogoś z krainy UM ( Uosobienia Miłości, Udzielającej Miłosierdzia). Na scenę weszła Pani Prezydent Elżbieta Masojć i zamalowała ostatni fragment serca Kaya. Chłopiec obudził się. Gerda sprawdziła czy zna hasło „ CzaMiSie” i dzieci razem uciekły z Królestwa Śniegu. Za nimi pobiegła Królowa Śniegu. Babcia zdecydowanie i stanowczo przeciwstawiła się jej, oddzielając ją od dzieci. Wtedy Królowa ciepłym głosem oznajmiła wszystkim, że ona się zmieniła, że też ma gorące serce, ponieważ zobaczyła na tej Sali tyle miłości. Poprosiła, aby teraz nazywać ją Królową od Św. Mikołaja. 
Na koniec Pani prezydent Elżbieta Masojć i radne: Teresa Kalina i Stefania Biernat obdarowały wszystkie uczestniczące placówki odtwarzaczami DVD. Impreza odbywała się w przepięknej, zimowej scenerii – były zaspy śnieżne, sople, tafle lodu, dom babci, pałac Królowej Śniegu, srebrne sanki, wielki renifer oraz piękne oświetlenie. Całości dopełniały przepiękne i przemyślane stroje aktorów i występujących uczniów. Scenografię – projekt i wykonanie- opracowały Jolanta Arcisz oraz Małgorzata Straszewska. 
Test ustny przeprowadzony na końcu spotkania potwierdził, że uczestnicy zapamiętali znaczenie hasła „CzaMiSie”, i że cel imprezy został osiągnięty. Wszyscy – dorośli i dzieci - zrozumieli, że mogą być dawcami dobra nie tylko od święta i że najważniejsza jest miłość wobec wszystkich. 
relację z imprezy przygotowała:Grażyna Dziadkowiec

     

     

     

     

     


18 i 19 LUTEGO I PRZEGLĄD TEATRALY O TEMATYCE RELIGIJNEJ DLA SZKÓŁ SPECJALNYCH ARCHIDIECEZJI SZCZECIŃSKO-KAMIEŃSKIEJ POD PATRONATEM ARCYBISKUPA ZYGMUNTA KAMIŃSKIEGO

 


Od 8 lat odbywają się spotkania młodych aktorów w ramach Archidiecezjalnego Przeglądu Teatralnego O Tematyce Religijnej. Postanowiliśmy dołączyć do grona organizatorów. Uznaliśmy bowiem, że nasi uczniowie, odnoszący aktorskie sukcesy na terenie swych macierzystych szkół, powinni zaprezentować je szerszemu gronu. 
Stąd decyzja o zorganizowaniu I Archidiecezjalnego Przeglądu Teatralnego O Tematyce Religijnej Szkół Specjalnych. 
Odbył się on 18 lutego 2009 roku, na terenie naszej szkoły. Zaproszonych gości powitała pani dyrektor ZSS nr 9, mgr Iwona Postawa. Przegląd poprowadziła p. Anna Car. Prezentacje uczniów oceniało jury w składzie: siostra Justyna ze zgromadzenia uczennic krzyża ( przewodnicząca) oraz panie: Hanna Białek i Maria Prusinowska. A oto lista nagrodzonych: 
I miejsce ex aequo: uczniowie ZS nr 12 w Szczecinie za sztukę „ Stary Szaweł – Nowy Paweł”; scenariusz, przygotowanie uczniów: p. Beata Ostrowska oraz uczniowie Gimnazjum nr 47 w Szczecinie za spektakl „Recepta na życie”; scenariusz, przygotowanie uczniów: Maria Frela. 
II miejsce uczniowie OSW nr 4 w Szczecinie za sztukę „Szukałeś nas...jesteśmy", przedstawienie przygotowali: Krystyna Leszczewicz-, Tatiana Zienkowicz - realizacja i pomysł, Agnieszka Grzesło - prezentacja multimedialna, Agnieszka Gołąb reżyseria, Marcin Jurczak- podkład muzyczny 
III miejsca nie przyznano. 
Nagrody ufundowane zostały dzięki sponsorom: Urzędowi Miasta Szczecina, Jaskini solnej „ Solvita”p. Beata Car, proboszczowi parafii św. Ducha w Zdrojach ks. Ryszardowi Szymanikowi oraz darczyńcy, który postanowił pozostać anonimowym. 
W przygotowaniu przeglądu uczestniczyli nauczyciele: Anna Car, Maria Frela, Katarzyna Raduszewska, Beata Białaś - Przekupień, Danuta Sękowska, Katarzyna Kowalińska, Zdzisław Przekupień, Szymon Adamczyk.

     

     

     WRĘCZENIE NAGRÓD 19 LUTEGO

     

     

     


relację z imprezy przygotowała: Maria Frela

10 LUTEGO DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU


Obchodzony 10 lutego Dzień Bezpiecznego Internetu poświęcony jest w tym roku przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej w sieci. 
Działania prowadzone pod hasłem "Baw się w internecie - bezpiecznie" podkreślają jednak nie tylko zagrożenia związane z tym medium, lecz także jego walory edukacyjne i rozrywkowe. 
W ramach akcji nasza szkoła zgłosiła inicjatywy profilaktyczne dotyczące bezpieczeństwa w sieci. 
Uczniowie klas gimnazjalnych wykonali gazetkę na temat Netykiety dla komunikatorów i czatów. Uczniowie brali również udział w półfinałach konkursu Internetowa Mądra Głowa. 
Rodzicom została przedstawiona prezentacja dotycząca zagrożeń w szieci Internet i sposobom ich zapobiegania.

   http://dbi.saferinternet.pl

15 STYCZNIA BAL KARNAWAŁOWY W HOTELU PANORAMAUczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 9 bawili się na Balu Noworocznym w Hotelu Panorama. 
Impreza sponsorowana przez Państwa Marię i Dirka Schumann od wielu lat sprawia, iż jest to zawsze dzień szczególny i wyjątkowy dla naszych uczniów00:22 2009-02-28. 
Zabawa karnawałowa organizowana w gościnnych progach hotelu cieszy się ogromnym powodzeniem i wzbudza wiele dobrych i szczerych emocji . 
Składamy serdeczne podziękowania za: gościnność, szczodrość i umiejętność obdarowywania radością.

     

     

     19 GRUDNIA WIGILIA SZKOLNA

19 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne dla wszystkich nauczycieli i uczniów. 
Jak co roku uroczystośc rozpoczęła się przedstawieniem bożonarodzeniowym, przygotowanym przez uczniów, pod czujnym okiem pani Anny Car i pani Grażyny Diling. 
Uczniowie klasy III a na zajęciach informatyki przygotowali pokaz slajdów który idealnie współgrał ze scenariuszem. 
Po występach uczniów ksiądz odmówił modlitwę, udzielił błogosławieństwa. 
Na zakończenie wigiliipani Małgorzata Straszewska i pani Agnieszka Litarowicz wraz z Radą Rodziców wręczyła wszystkim uczniom świąteczne paczki, które sprawiły niesamowitą radośc wszystkim uczniom. 

    16 GRUDNIA ŚWIĄTECZNA LOTERIA


zorganizowana przez samorząd Szkoły Podstawowej i Radę Rodziców. 
Zebrane środki przeznaczono na zakup oprogramowania komputerowego dla klas życia oraz inne cele.

   18 LISTOPADA 2008 KONFERENCJA DLA NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 
"Wszyscy mówimy jednym głosem" relacja z międzynarodowej konferencji" Alfred Radzi" 

18 listopada 2008 roku odbyła się w naszej szkole konferencja poświęcona programowi profilaktycznemu "Alfred Radzi". 
Twórcą programu, którego celem jest uczenie dzieci jak zachowywać się w obliczu zagrożeń, jest Peter Green z Wielkiej Brytanii - dyrektor Chrześcijańskiej Organizacji Pomocy Dzieciom i Rodzinom.

 

Konferencja zgromadziła licznie nauczycieli przedszkoli, nauczycieli szkół podstawowych masowych i specjalnych, aspirantów ds. nieletnich, strażników miejskich, rodziców. Wśród zaproszonych gości oraz współorganizatorów znaleźli się: sam Peter Green ze swoją kukiełką o imieniu Alfred, Mariusz Socha - dyrektor agendy "Alfred Radzi", przedstawiciele szczecińskiej Policji oraz angielski policjant Tim Godwin.


Program "Alfred Radzi" realizujemy w naszej placówce od 2001 roku. Od samego początku ściśle współpracujemy z Komendą Miejską Policji w Szczecinie przy szczególnym poparciu Komendanta Wojewódzkiego oraz z Agendą " Alfred Radzi" Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan w RP. więcej 

     

     

     

     

     

     AKADEMIA SZKOLNA-90 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ 
14 listopada br. uczczona została w naszej szkole 90 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Członkowie TEATRU FAKTU zaprezentowali spektakl pt.: „Nasza Niepodległa”.
W spektaklu wystąpili także uczniowie zespołu wokalnego „ Flesz”. 
Z treścią spektaklu współgrała, podkreślając wymowę historyczną, prezentacja multimedialna przygotowana przez p. M. Frelę. 
Opracowanie muzyczne i sceniczne: Grażyna Diling, M. Frela, 
oprawa plastyczna: D. Sękowska i A. Kwiatkowska 

PREZENTACJA 11 LISTOPADA
Pobierz 


DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

     

     

     

     


20 WRZEŚNIA WIZYTA GOŚCI Z ANGLII
W dniu 20 września 2008 roku odwiedziła naszą szkołę 5 osobowa grupa gości ze Szwecji z miejscowości LJUNGBY. 
Przyjechał pan dyrektor Claus Axelsson, pan pastor Roy Harisson (główny inicjator spotkania) i trzy panie nauczycielki: Carina Roos, Berit Johansson i Margarita Jonsson ze szkoły specjalnej. 
Z tej okazji odbył się szkolny apel na którym cała społeczność uczniowska powitała gości w języku angielskim śpiewając dwie piosenki HELLO, THE HOKEY COKEY. Nasi goście odwiedzili klasy III b i I b gimnazjum. Mamy nadzieję, że ta krótka wizyta będzie początkiem naszej wspólnej współpracy ze szkołą w Szwecji.

     Kadra Pedagogiczna 
Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 25 
w roku szkolnym 2008 / 2009

 L.p. Imię i Nazwisko
Wychowawca
klasy

 

1. mgr Renata Borten IIIb
2. mgr Małgorzata Stępień Vb
3. mgr Agata Kowalska Va i VIa

Kadra Pedagogiczna Gimnazjum Specjalnego Nr 47 
w roku szkolnym 2008 / 2009

L.p. Imię i Nazwisko

Wychowawca
klasy

 

Nauczany przedmiot
1. mgr Grażyna Kołbuc-Diling

Ia

muzyka
2. mgr Małgorzata Straszewska

Ib

plastyka, technika
3. mgr Agnieszka Żywica

IIa

biologia, chemia
4. mgr Joanna Czernia

IIb

plastyka, technika
5. mgr Iwona Stawicka

IIIa

matematyka
6. mgr Agnieszka Litarowicz

IIIa

plastyka, technika

Pozostali nauczyciele i pracownicy


L.p. Imię i Nazwisko Nauczany przedmiot
1. mgr Maria Frela język polski
2. mgr Anna Kwiatkowska historia
3. mgr Katarzyna Kowalińska język angielski
4. mgr Dominika Szyszło biblioteka szkolna
5. mgr Danuta Sękowska plastyka
6. mgr Joanna Myślak logopedia
7. mgr Izabela Adamczyk rewalidacja
8. mgr Beata Jaskurzyńska informatyka
9. mgr Beata Przekupień świetlica szkolna
10. mgr Zdzisław Przekupień technika, świetlica szkolna
11. mgr Artur Wyszyński fizyka
12. mgr Monika Piechowiak wychowanie fizyczne
13. mgr Katarzyna Raduszewska wychowanie fizyczne
14. mgr Szymon Adamczyk wychowanie fizyczne
15. mgr Anna Car-Tkacz religia
16. Ks.Piotr Skiba religia
17. mgr Agata Strongowska psychologPolityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?