Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Rozpoczynamy zajęcia tenisa

W ramach współpracy naszego Stowarzyszenia "Prawobrzeże- Szczecin" z Fundacją na Rzecz Promocji Sportu Osób Niepełnosprawnych MARZENIE od 19.09.2018 do 19.12.2018r zostaną zorganizowane dla uczniów naszej szkoły zajęcia z tenisa ziemnego,  w ramach realizacji projektu „INTEGRACJA NA SPORTOWO”, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

         W dniu dzisiejszym pierwsze dwie grupy uczniów pojechały na korty przy ul. Tenisowej w Szczecinie, by zapoznać się ze specyfiką gry w tenisa ziemnego, poćwiczyć trzymanie rakiety, turlanie,   podbicia, odbicia i rzuty do celu piłeczkami. W kolejne środy następni nasi uczniowie poczują się, jak prawdziwi tenisiści!

Bezpieczni w drodze do szkoły

W dniu 12.09.2018r uczniowie klas młodszych spotkali się z funkcjonariuszkami Straży Miejskiej na warsztatach poświęconych bezpieczeństwu w drodze do szkoły. Przypomnieli sobie, jak należy  poruszać się po ulicach, jakie niebezpieczeństwa mogą ich spotkać na jezdni i jak ich unikać. Na koniec dzieci za uwagę na zajęciach i swoją wiedzę otrzymały pieczątki z przejściem dla pieszych. Życzymy Wam wszystkim - bezpiecznej drogi do szkoły przez cały rok!

Wystawa budowli z Klocków Lego

Budowaliście kiedyś coś z klocków Lego?  Uczestnicy ZRW, podczas wycieczki  do Netto- Arena, nie mogli uwierzyć, co zbudowali tam organizatorzy!  Zobaczcie sami! Miliony klocków i jaki efekt!

Rajd

W dniu 8.09.2018r. byliśmy na pierwszy sobotnim rajdzie w tym roku szkolnym. Zapraszamy chętnych do wspólnych wędrówek oraz do obejrzenia filmu.

Małgosia Straszewska i Agnieszka Litarowicz

https://photos.app.goo.gl/Zxx2Ri56PP9r3bHP7

Witaj szkoło!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek (03.09.2018r.) o godzinie 10:00.

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?