Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

"Niesamowity Świat Higieny Jamy Ustnej"

W dniu 7 marca klasy 3b i 5b wzięły udział w zajęciach związanych z realizacją ogólnopolskiego Programu edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” przygotowanego przez ekspertów Instytutu Blend-a-med Oral-B oraz Disney Polska.

Podczas zajęć omówiliśmy, dlaczego tak ważne jest dbanie o zęby, jak płytka nazębna szkodzi zębom i dlaczego należy kontrolować stan zębów u dentysty. Następnie obejrzeliśmy film przygotowany przez instytut. Dzieci uczyły się również prawidłowego szczotkowania zębów i wykonały prace plastyczne. Każdy uczeń otrzymał dyplom i książeczkę z ćwiczeniami, a rodzice przewodnik.

Archidiecezjalny Przegląd Teatralny

"Morze przygody - z wiatrem w żaglach"

Dzisiaj w  naszej szkole t.j. 14 lutego 2018 odbyło się  spotkanie  z piosenką żeglarską. Nie  tylko słuchaliśmy szant wzbogaconych prezentacją zdjęć w wykonaniu p. Wacka Jachimowicza, ale też sami  śpiewaliśmy.

           Jest  to kolejne spotkanie w ramach współpracy z  Pracownią Edukacji Morskiej PM w Szczecinie , gdzie  realizowany jest Szczeciński Program Edukacji Wodnej i Żeglarskiej „Morze przygody – z wiatrem w żaglach”, a my jako szkoła w nim uczestniczymy.

Dziękujemy za ciekawą lekcje i czekamy na następne spotkania.

M. Straszewska

Zdjęcia M.Depa

Operation Christmas Child

 

W dniach 7-9 lutego 2018 w naszej szkole odbyła się światowa akcja „Gwiazdkowa Niespodzianka”. To polska nazwa ogólnoświatowego projektu Operation Christmas Child (OCC),prowadzonego od 1993 roku przez amerykańską organizację charytatywną 

„Samaritans Purse” (sakiewka Samarytanina).

 

Misją OCC jest okazywanie dobroci i miłości Boga potrzebującym dzieciom całego świata przy zaangażowaniu miejscowych kościołów
 we wszystkich krajach  dla przekazania Dobrej Nowiny Jezusie Chrystusie.
W ciągu 24 lat  rozdano ok. 100 milionów paczek upominkowych  w 144 krajach.

Partnerzy akcji:

- Organizacja Samaritan’s Purse (USA);

- Stowarzyszenie  Geschenke der Hoffnung (Niemcy) europejski koordynator  akcji;

- Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne - krajowy koordynator  akcji;

- Kościół  Ewangelicznych Chrześcijan w Szczecinie - lokalny koordynator akcji;

 

Dziękujemy niemieckim rodzinom za piękne i dane z serca paczki dla naszych uczniów, ich rodzeństwa i innych dzieci.

Grażyna Dziadkowiec dyrektor

Top secret

 

Dzisiaj t.j. 1 lutego 2018 wcielaliśmy się w rolę tajnego agenta i przetestowaliśmy swoje szpiegowskie umiejętności m.in. w magazynie szyfrów, laserowym tunelu i detektywistycznym biurze! Szukaliśmy ukrytych wskazówek, by zdobyć praktyczny gadżet – latarkę z długopisem.

Uczniowie Klasy II B, p Małgosia i p. Dorotka 

zdjęcia

Warsztaty żeglarskie

 

W naszej szkole w dn. 31.01.2018 gościliśmy kapitanów żeglugi wielkiej:
p. Mieczysława Irchę
p. Jolę Gałęzowską.

Prowadzili oni warsztaty żeglarskie dla naszych uczniów. I teraz już wiemy jak zbudowany jest jacht, jakie są rodzaje żagli, jak wygląda gwizdek bosmański i róg mgłowy. Wiemy, co to jest reja i bukszpryt. Poznaliśmy węzeł żeglarski -ósemkę, a na koniec zajęć wykonywaliśmy go na czas – kto pierwszy.

Dziękujemy za ciekawą lekcje i czekamy na następne spotkania.

M. Straszewska

Bal w hotelu "Panorama"

 

W dniu 12.01.2018r. odbył się bal noworoczny w hotelu "Panorama".

„Anioły są wśród nas”

 

W dniach 18 - 22.12.2017 roku realizowaliśmy ogólnoszkolny projekt działań wychowawczych pt. „Anioły są wśród nas”. Miał on na celu promowanie i kształtowanie wartości społecznych, relacyjnych, duchowych, takich jak miłość, przyjaźń, troska o innych, czynienie dobra, okazywanie sympatii, budowanie dobrych relacji, itp. W projekcie wzięli udział wszyscy uczniowie, wszyscy pracownicy szkoły i rodzice. Uwieńczeniem była wspólna Wigilia. Patronat nad  projektem objęło Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Prawobrzeże – Szczecin”- nasz "anioł".

Szanowni Państwo, Pracownicy Szkoły, Rodzice,

Drodzy Uczniowie

W związku ze zbliżającą się Pamiątką Narodzin Pana Jezusa na tej ziemi zachęcam do refleksji nad tym wydarzeniem, nad sensem życia, wiecznością w kontekście indywidualnym.

Życzę radości, pokoju, spełnienia marzeń, szczęścia w każdym obszarze życia w nadchodzącym Nowym, 2018, Roku.

 

Grażyna Dziadkowiec - dyrektor

Wigilia szkolna

 

W piątek zasiedliśmy do szkolnej Wigilii.

"Świąteczne przygody Elemelka"

 

W dniu 19.12. 2017 r.  odwiedzili nas aktorzy z Teatru Polskiego w Szczecinie. Przedstawili naszym dzieciom zabawną, bajkę pt. „Świąteczne przygody Elemelka”.

Siłownia uruchomiona

 

W dniu 18.12.2017r.  oddano do użytku siłownię przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Jest to pierwsza tego typu siłownia w Szczecinie.Karol dzisiaj jako pierwszy  testował nowe urządzenia. Szczególnie spodobała mu się trampolina dla dzieci na wózkach. Jego radości nie było końca. Tak samo cieszyła się jego Mama i Dziadek.  Dzieci do lat 14 mogą korzystać z urządzeń tylko pod opieką dorosłych. Dla dzieci  młodzieży pełnosprawnych ruchowo są 3 inne trampoliny. Na trampolinie jednocześnie może ćwiczyć tylko 1 osoba. Urządzeń jest wiele, wszystkie opatrzone w instrukcje zachęcają do ćwiczeń fizycznych.

Dziękujemy Radzie Osiedla - Zdroje, a szczególnie Jej przewodniczącej p. Eryce Grześkowiak, a także p. Dyrektorowi Jarosławowi Stali i Panu Inspektorowi Hubertowi Góralskiemu z Biura Inwestycji I Remontów Oświatowych Urzędu Miasta Szczecin za ochotne serce w  sfinansowaniu projektu. 
 
W Imieniu całej Społeczności Szkolnej PSPS 25 w Szczecinie 
Grażyna Dziadkowiec dyrektor

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny

 

W listopadzie bieżącego roku odbył się Wojewódzki Konkurs Fotograficzny dla uczniów szkół specjalnych pod hasłem „Rzeka, jezioro, morze – krajobraz wodny w oczach każdego z nas”. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Świątek, uczennica klasy 5”a”. Zgodnie z regulaminem dostarczyliśmy 3 zdjęcia przedstawiające Jezioro Szmaragdowe w jesiennej scenerii Puszczy Bukowej wykonane przez Natalię. Zdjęcia te zostały wyróżnione przez jury, Natalia otrzymała dyplom oraz drobne nagrody.

zdjęcia Natalii

„Fanty z niespodzianką"

 

W dniu 13.12.2017r. odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny o nazwie „Fanty z niespodzianką”.

Warsztaty profilaktyczne ,, Antyramy"

 

W dniu 07.12.2017r. dla uczniów klas 5 i 6 Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 25 oraz uczniów Gimnazjum nr 47 w Szczecinie  zorganizowano warsztaty. Celem przeprowadzonych zajęć było przeciwdziałanie inicjacji narkotykowej wśród dzieci i młodzieży oraz zapobieganie problemom wynikających z zażywania przez dzieci i młodzież substancji psychoaktywnych.

Mikołaj !!!

"Księżniczka na ziarnku grochu"

 

W dniu 06.12.2017r. młodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w mikołajkowym przedstawieniu teatralnym pt. "Księżniczka na ziarnku grochu". Przedstawienie zostało odegrane w Przedszkolu Publicznym nr 35.

LEKCJA OTWARTA „KUCHENNA LOGOPEDIA”

Dnia 23.11.2017 r. w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej, odbyła się lekcja otwarta pt.„ Kuchenna logopedia ”. Zajęcia odbyły się z udziałem uczniów klasy 1b oraz Rodziców.

Celem zajęć było zaprezentowanie ćwiczeń wspomagających rozwój mowy.

Uczniowie wykonywali ćwiczenia usprawniające funkcje oddechowe, język, wargi, policzki i podniebienie miękkie w bardzo smacznej atmosferze, bo z wykorzystaniem wielu produktów, które znajdziemy w każdej domowej kuchni.

przykłady do wspólnych zabaw w "kuchenną logopedię"

 

Warsztaty Florystyczne

 

W dniu 21.11.2017 r. niektórzy uczniowie szkoły wzięli udział w warsztatach florystycznych, prowadzonych przez zaproszonych gości z  "Kwiaciarni pod żółtą różą", w ramach projektu "Okno na świat". Samodzielnie wykonali przepiękne "Kompozycje z aniołami".

Konferencja

 

W dniu 20.11.2017 r. odbyła się Międzynarodowa Konferencja:

„Metody pracy rewalidacyjnej z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, wymiana doświadczeń polskich i niemieckich pedagogów".

Zakres tematyczny Międzynarodowej Konferencji:

1.      Powszechny Program Logopedyczny pt. „Wszyscy na luzie ćwiczymy buzie” w codziennym zastosowaniu szkolnym

Joanna Myślak, logopeda, oligofrenopedagog w PSPS nr 25 w Szczecinie

zestaw ćwiczeń do pobrania

2.      „O co chodzi w terapii jąkania?"

Sylwia Kuleta, neurologopeda, neuroterapeuta EEG-Biofeedback, prezes Polskiego Towarzystwa Neurologopedów

3.       „Rehabilitacja przez wypoczynek" – nowatorskie metody pracy z uczniami w szkole specjalnej  niemieckiej

DRK Schule w Patzig- Rugia – Niemcy.

4.      Efekty współpracy warsztatowej  uczniów z niepełnosprawnością intelektualną  z Polski i Niemiec”

Przedstawiciel Centrum Żeglarskiego w Szczecinie

"Moje zachowanie na lekcji jest bardzo ważne"

lekcja wychowawcza w klasie 4a i 5-6a

 

W dniu 17.11.2017 r. uczniowie z dwóch klas wzięli udział we wspólnej lekcji, na której wykonywali plakaty na temat oceny zachowania w swojej klasie. Uczniowie pracowali w dwóch grupach. Na początku zastanawiali się co im najbardziej przeszkadza w nauce. Potem prezentowali zdjęcia, na których uczniowie zachowywali się wzorowo i nauka w klasie odbywała się bez zakłóceń. Następnie każda grupa dzieci otrzymała karteczki z opisami różnych uczniowskich zachowań i nasi uczniowie mieli za zadanie określić, jakie to jest zachowanie: wzorowe i bardzo dobre, dobre i poprawne, czy nieodpowiednie i naganne. Poradzili sobie świetnie!!! Wszyscy wiedzieli jakie zachowanie jest dobre, a jakie złe!
Powstały dwa piękne plakaty, które będą nam wszystkim przypominać o tym, że:
 
Nasze zachowanie na lekcji jest bardzo ważne i warto się starać, aby było jak najlepsze!!!

Narodowe Święto Niepodległości

 

W dniu 10.11.2017 r. obchodziliśmy 99-tą rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Alfred

W dniu 9.11.2017 r. szkołę odwiedził Alfred.

Warsztaty bębniarskie

 

W dniu 07.11.2017r. odbyły się warsztaty bębniarskie dla uczniów klas „b”.

"Okno na świat"

 

W dniu 26.10.2017r. uczniowie w ramach ostatnich zajęć z cyklu "Okno na świat - tańce etniczne" zapoznali się z muzyką i instrumentami afrykańskimi.

Rajd na Bukowiec

 

W dniu 28.10.2017r. SKKT BUKOWINKI zorganizowało RAJD NA BUKOWIEC. Mimo zapowiedzi deszczu – nie padało. Wybraliśmy się czarnym szlakiem poprzez Głaz Grońskiego, Kamień Serce Puszczy, Siodło Zielawy, na  Bukowiec.  Wracaliśmy Drogą Chojnowską. Trasa była długa, brawa dla uczestników: Kacpra Z., Pauliny, Kacpra, Dawida, Michaliny, p.Moniki.

"Święto Pieczonego Ziemniaka"

 

W dniu 20 października 2017r. klasy 3a i 4a wzięły udział w „Święcie Pieczonego Ziemniaka”. Były pieczone kiełbaski, konkursy sprawnościowe i dydaktyczne z kartoflem w roli głównej i oczywiście pieczone w ognisku ziemniaki – mniam!

Organizatorzy: Anna Hrycaj, Izabela Adamczyk

"Okno na świat"

 

W dniu 19.10.2017r. w ramach kolejnych zajęć z tańca etnicznego uczniowie przenieśli się do starożytnego Egiptu - do świata Faraona!

Spotkanie z księdzem z Kenii

 

17 października 2017r. PSPS nr 25 w Szczecinie odwiedził ks. Jeremi z  Kenii.  Uczniowie dowiedzieli się jak inne jest życie ich rówieśników, w tym afrykańskim państwie. Wera, Agata i Paulina powitały księdza piosenką w języku suahili.

Przygotowanie wizyty: Maria Frela, Katarzyna Kowalińska

Dzień Edukacji Narodowej

 

Akademia szkolna z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej odbyła się 13 października. Uroczystość prowadziła Klaudia Sędzicka, uczennica klasy 4a. Na początku uczniowie klasy IIIB Gimnazjum, przedstawili wszystkim prezentację multimedialną. Uczniowie za pośrednictwem Samorządu Uczniowskiego złożyli wspaniałe życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Miłe i wzruszające życzenia popłynęły również od rodziców, którzy dziękowali za wkład włożony w nauczanie, wychowanie i w opiekę. Część artystyczna akademii zaskoczyła wszystkich. Uczniowie włożyli ogromny wysiłek, aby uatrakcyjnić ten dzień. Klasa 3a SP zaprezentowała inscenizację muzyczno- ruchową. Chór szkolny umilił czas grając na instrumentach muzycznych i śpiewając piosenki. Na koniec było największe zaskoczenie- pokaz mody nauczycielskiej. Oj śmiechu było sporo…., aż do łez:) Podziękowania Pani Dyrektor za uroczystość były długie i wzruszające. Wszyscy poczuli, że jest to wyjątkowy dzień w życiu szkoły:)

Rajd po zdrowie

W ramach współpracy Stowarzyszenia z firmą „Auchan”, w dniu dzisiejszym odbyła się wspólna akcja „Rajd po zdrowie”. Pracownicy sklepu „Auchan” wraz z Panem Prezesem przyjechali do naszej szkoły rowerami, ze zdrowymi jabłkami i podarunkami dla dzieci. Za swój trud otrzymali od uczniów złote medale! Dodatkową atrakcją wspólnego spotkania były przejażdżki na motorze.

Dziękujemy naszym przyjaciołom z „Auchan”!

"Okno na świat"

Tym razem przenieśliśmy się z panią Justyną do gorącej Hiszpanii. Dowiedzieliśmy się o zwyczajach, flamenco, korridzie, instrumentach, strojach oraz spróbowaliśmy zatańczyć przy piosence "Eviva Espania".


ZAPROSZENIE

 

Dyrektor wraz z nauczycielami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 25 z oddziałami gimnazjalnymi w Szczecinie zapraszają rodziców na cykl spotkań warsztatowych, lekcje otwarte w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

 

Harmonogram spotkań w roku szkolnym 2017/2018

1. 24.10.2017 r. godz.12.20

Temat: „Nauka poprzez ruch, praca z dzieckiem w domu z wykorzystaniem metody integracji bilateralnej” - mgr Elżbieta Bursa trener Integracji Bilateralnej – program szkolny, terapeuta opóźnień neuromotorycznych, trener programu szkolnego "Ćwiczenia integrujące wg Sally Goddard, ProvideJas ( indywidualna Terapia Słuchowa Johansena).

 

2. 23.11.2017 r. godz.10.00

Temat: „ Kuchenna logopedia – warsztaty”

Prowadzący – mgr Joanna Myślak pedagog specjalny, logopeda.

 

3. 22.03.2018 r. godz. 11.00

Temat: „Lekcja zdrowia” z wykorzystaniem urządzenia RSA Biofeedback, metoda treningowa dzięki której można uzyskać synchronizację pracy serca z oddechem w celu poprawy koncentracji, stabilizacji, stanu emocjonalnego.

Prowadzący – mgr Iwona Postawa terapeuta EEG Biofeedback i RSA Biofeedback

 

4. 25.04.2018 r. godz.10.00

Temat: „Program domowy, ćwiczenia integracji sensorycznej”

Prowadzący – mgr Katarzyna Raduszewska terapeuta integracji sensorycznej

 

5. 10.05.2018 r. godz. 11.00

Temat: „Rozwijanie umiejętności matematycznych w warunkach domowych”

Prowadzący – mgr Agnieszka Litarowicz pedagog specjalny.

 Koordynator warsztatów : Iwona Postawa

 

Bezpieczna droga do szkoły

Okno na świat

 

W każdy czwartek października uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość przeniesienia się do różnych regionów  świata.  Stanie się to dzięki p. Justynie Kozłowskiej - z Pracowni Tańca Etnicznego z Pałacu Młodzieży w Szczecinie, która za pomocą muzyki, śpiewu, ruchu, tańca, różnorodnych rekwizytów, słów oraz pozytywnej energii przedstawi nam min. malownicze tańce orientalne, hiszpańskie Flamenco, żywiołowe tańce afrykańskie.

A wszystko to dzięki- Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Prawobrzeże- Szczecin” oraz Miastu Szczecin - którzy są sponsorami zajęć, realizowanych w 2017r
w ramach projektu o nazwie „Okno na świat”.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z działalnością Stowarzyszenia  na naszym profilu na Fb oraz  w zakładce „Stowarzyszenie”.  Jednocześnie zapraszamy chętnych do wstąpienia w nasze szeregi.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszego 1 spotkania – Hawaje.

Zwiedzamy Stargard

 

W dniu 21 września 2017  uczniowie klasy II B pojechali pociągiem na wycieczkę do Stargardu. To miasto zwane Klejnotem Pomorza, jest tak blisko. Zwiedzaliśmy Muzeum Archeologiczno- historyczne w Bastei, tam otrzymaliśmy dyplomy Odkrywcy Dawnego Stargardu. Potem spacerując szlakiem historycznym odkrywaliśmy ciekawe obiekty np. mury średniowieczne, bramy, baszty, kamienice gotyckie, ratusz, rynek staromiejski.

 

Rajd

 

W piątek po lekcjach poszliśmy na pierwszy rajd w tym roku szkolnym. Zwiedzaliśmy zapominane zakątki Puszczy Bukowej: Grotę. Swoje umiejętności rajdowe sprawdzaliśmy na ścieżce zdrowia,  a  na koniec podziwialiśmy panoramę naszego miasta z Polany Widok.

Pozdrawiamy i zapraszamy : SKKT BUKOWINKI.

Opiekunowie: M. Straszewska, A. Litarowicz 

kliknij zdjęcia

 

Dzień Chłopaka

 

29 września w klasach: 1b, 3b, 5b odbyła się impreza z okazji Dnia Chłopaka. Wszyscy uczniowie brali udział w konkurencjach i zabawach przygotowanych przez wychowawców. Było picie cytryny, jedzenie jabłka na sznurku, tańce z balonami, zabawy z krzesłami i wiele innych atrakcji. Imprezę zakończyła pani Kasia- nauczyciela wychowania fizycznego, która poprowadziła aktywne zabawy ruchowe przy muzyce. Był to miły i aktywny czas mający na celu integrację uczniów klas młodszych.

Konkurs recytatorski

 

27 września w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 52 w Szczecinie, odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Szkół i Ośrodków Specjalnych pod hasłem "Wiersze, które znamy - poezja Juliana Tuwima i Jana Brzechwy".

Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów ze szkoły podstawowej:

Marcin Kudynowski kl.4a, Klaudia Sędzicka kl.4a, Maksymilian Nadolski kl.5a oraz dwie uczennice z oddziału gimnazjalnego: Aleksandra Łączyk kl.IIA i Paulina Korsak kl. IIIA.

Wszyscy uczestnicy zajęli I miejsce i otrzymali nagrody ze słodkim poczęstunkiem.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom profesjonalnego podejścia do idei konkursu, odwagi, zaangażowania i zwycięstwa !!!

 

z podziękowaniami

p. Joanna Myślak i p. Dominika Adamczyk

Galeria mediów

Biegi Przełajowe w Lasku Arkońskim

 

Dnia 28 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Lasku Arkońskim. Duży sukces osiągnął Patryk Bartnicki z klasy VIa który zajął 3 miejsce w województwie na dystansie 800 metrów. Pozostali uczniowie również dobrze wypadli. Dziewczęta Daria Mierwińska była 7 Natalia Świątek 12 a Patrycja Hałub 13 w województwie na dystansie 600 metrów. Pozostali chłopcy Adrian Blaźniak 7, Dominik Barczyński 9 również na 800 metrów. Zmęczeni, ale zadowoleni czekamy na kolejne zawody.

Byliśmy tam !!! - klasa 3a

Klub Delta

 

 

ZAPROSZENIE 

 

Dyrektor i pedagodzy szkolni Publicznej Szkoły Podstawowej nr 25 w Szczecinie (z oddziałami gimnazjalnymi) zapraszają nauczycieli, rodziców na warsztaty edukacyjne, lekcje otwarte w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

 

Harmonogram spotkań w miesiącu październiku w roku szkolnym 2017/2018                                       

                                                                               

24.10.2017r. godz. 12.20

 

Temat: „Nauka poprzez ruch praca z dzieckiem w domu z wykorzystaniem metody integracji bilateralnej” -  mgr Elżbieta Bursa trener Integracji Bilateralnej – program szkolny,  terapeuta opóźnień neuromotorycznych, trener programu szkolnego "Ćwiczenia integrujące wg Sally Goddard, ProvideJas ( indywidualna Terapia Słuchowa Johansena).

 

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie chęci udziału w w/w spotkaniach pod numerem telefonu (091)4 615 271 lub osobiście w sekretariacie szkolnym ZSS nr 9 ul. Letniskowa 1

Koordynator warsztatów – Iwona Postawa

 

Sprzątamy świat

 

   W bieżącym roku szkolnym, podobnie jak w latach ubiegłych braliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie świata” . Tegoroczna edycja przebiegała pod nazwą „ Nie ma śmieci, są surowce”. Uczniowie klas „b” oraz 1-3 „a” porządkowali teren wokół szkoły. Zebrane odpady zostały starannie posegregowane i umieszczone w odpowiednich pojemnikach. Zwieńczeniem tegorocznej akcji były zajęcia teoretyczne przeprowadzone w klasie. Uczniowie wysłuchali pogadanki, rozwiązywali zagadki, brali udział w konkursach. Szkolne korytarze  zostały zaś udekorowane wcześniej wykonanymi tematycznymi plakatami. Cała akcja została udokumentowana powyższymi zdjęciami.

Patronat nad całością objęły Panie: M. Straszewska, A. Litarowicz, R. Borten

Bezpieczna droga do szkoły

Tak jak co roku w pierwszych dniach września odwiedziła nas przedstawicielka policji z prezentacją,

pogadanką na temat bezpiecznej drogi do szkoły. Uczniowie przypomnieli sobie zasady

poruszania się po drodze do szkoły, zachowania w środkach komunikacji miejskiej. Mieli też możliwość

utrwalenia zdobytych wiadomości i umiejętności poprzez zabawę, ćwiczenia praktycznego przechodzenia przez jezdnię.

 

 

UWAGA!!!

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się

4 września 2017 r. o godz. 10.0

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?